ukrtoday » Економіка » Українці видихнули: податкова розповіла, які штрафи можна поки не платити
Все новости

Українці видихнули: податкова розповіла, які штрафи можна поки не платити

У зв'язку з пандемією коронавируса, фінансове становище багатьох українців серйозно погіршився, через що Кабмін прийняв рішення звільнити українців на час дії карантинних обмежень від багатьох штрафів. Серед іншого, на час була зменшена або скасована відповідальність за порушення законодавства з оплати Єдиного внеску, повідомляє прес-служба Державної податкової служби в Тернопільській області.Повідомляється, що штрафні санкції по відношенню до українців, які порушили деякі положення законодавства про загальнообов'язкове державне соцстрахування, не застосовуються з 1 березня 2020 року до останнього календарного дня місяця, в який закінчується встановлений урядом карантин.

Так, карати не будуть за несвоєчасну сплату або перерахування єдиного внеску на державне соцстрахування. Також покарання не загрожує за неповну або несвоєчасну виплату суми єдиного внеску разом з видачею сум, на які нараховується внесок. Не штрафуватимуть і за несвоєчасне надання контролюючим органам відомості про виплату внеску.

Крім того, в період карантину діє норма, згідно з якою українцям, які виплачують єдиний внесок, не нараховується пеня. Пеня, яка була нарахована в період з 1 березня до кінця карантину, підлягає списанню.

До речі, відповідно до законів, ініційованими президентом Зеленським і прийнятим Верховної Ради, платникам єдиного податку списують борг з податків в разі, якщо він становить менш 3060 грн. Платники першої групи звільняються від сплати єдиного податку в період з грудня 2020 до травня 2021 року включно.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Возврат вкладов времен СССР: стало известно, как это сделают
“Це фурор!”: Олена Зеленська приголомшила Абу-Дабі. Такої її ще ніхто не бачив
Украинцам показали, как сократилось население за 2020 год
“Народилися красивими”: як виглядають діти Юлії Такшиної і Григорія Антипенко
Крупным планом: как выглядит лицо Кароль, Каменских и Пугачевой без макияжа и фотошопа
Лучшее за неделю