ukrtoday » Економіка » Держборг України стрімко злетів, НБУ озвучив колосальні цифри
Все новости

Держборг України стрімко злетів, НБУ озвучив колосальні цифри

НБУ погіршив очікування щодо зростання держборгу на 2020 рік в УкраїніЗокрема, НБУ склав липневий звіт у якому змінив свої очікування щодо зростання державного боргу України у 2020 році в бік погіршення до 62% ВВП.

У той же самий час, у квітневому прогнозі очікування були на рівні 60% ВВП. Про це зазначено у повідомленні на сайті НБУ.

"Державний і гарантований державою борг в 2020 році збільшиться до 62% ВВП через нарощування дефіциту бюджету, падіння номінального ВВП, а також більш слабкого, ніж наприкінці минулого року, обмінного курса гривні", - сказано в повідомленні.

Крім того, наголошується, що в подальшому держборг буде знижуватися на 2-3 процентних пункти щорічно за рахунок зростання економіки та виваженої фіскальної політиці.

Також раніше повідомлялося, що НБУ попередили, що до кінця цього ходу ситуація з безробіттям в країні буде йти гірше, ніж планувалося спочатку.Уточнюється, що спершу у квітневому прогнозі рівень безробіття був на рівні 9,5%, проте вже зараз експерти з НБУ кажуть про 10%. Передбачається, що в наступному році ситуація покращиться, а рівень безробіття скоротитися до 9%.

Передбачається, що до 2022-го рівень безробіття буде в межах 8,8% (у минулому прогнозі говорилося про 8,6% безробітних).

Джерело
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
AliExpress WW
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Как выбрать компанию для пригона машины из США
Как успешно продать антиквариат скупщику: все что нужно знать от оценки до сделки.
Где дорого продать ювелирные украшения? 5 способов выгодно продать золотые украшения.
Привітайте букетами з доставкою в Ірпені рідних та близьких
Аксессуары для ноутбуков от Trust-shop
Лучшее за неделю