Новак розповів, хто рятує національну валюту від краху » ukrtoday.info
ukrtoday » Економіка » Новак розповів, хто рятує національну валюту від краху
Все новости

Новак розповів, хто рятує національну валюту від краху

Витримувати тяготи карантину в Україні вже ніхто не хоче

Про це в інтерв'ю Politeka Online заявив відомий український економіст Андрій Новак"Мало того, що у нас внутрішнє падіння економіки, а це зростання безробіття, так ще й те, що українці, які розраховували на заробітки за кордон - вони цього зробити не можуть, тому що практично всі країни прийняли досить жорсткі обмежувальні заходи. Багато країн змушують приїжджаючих проходити двотижневу обсервацію. Тобто, дуже багато українців не можуть отримати доходи з закордонних заробітків", – пояснив свою думку експерт.
Тобто, повторив, Новак, в наявності подвійний удар: і внутрішній і зовнішній.

"Валютні надходження від наших заробітчан фактично рятували валютний баланс. Це, певною мірою, підтримувало курс гривні. Без цих надходжень від заробітчан у нас курс був би близько 100 (гривень за долар – - Ред.). Якби протягом багатьох років не було величезного валютного потоку від наших заробітчан, ми мали б зараз зовсім інший курс гривні", – продовжив Андрій Новак.Кожне обмеження влади в умовах пандемії, на думку економіста, – це "мінус" економіці.

"І в промисловості, і в аграрному секторі, і в сфері послуг – це суцільні мінуси. Уряду з одного боку дуже важко, а з іншого боку є приклади того, які антикризові програми приймають інші країни. І якщо їх порівняти-нашу та інших країн-українська програма найслабша", - підсумував Андрій Новак.


Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
AliExpress WW
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
В Украине число заражений COVID-19 снова приблизилось к антирекорду
Отказалась сдавать деньги: родители школьников подрались в Черкассах. ВИДЕО
Прогулы по закону: разрешит ли власть удаленную работу
Работать придется дольше: в Раде пояснили, что ждет пенсионеров к 2030 году
Сегодня большой праздник: как отметить, кого поздравить и что категорически запрещено делать? Праздники Украины и мира 12 сентября 2020 года
Лучшее за неделю