ukrtoday » Політика » Просто в Еміратах! Зеленський аплодує, дружині вдалося – почнуть діяти. Почув кожен: міцний фундамент. Браво!
Все новости

Просто в Еміратах! Зеленський аплодує, дружині вдалося – почнуть діяти. Почув кожен: міцний фундамент. Браво!

Ця неділя розпочалася з цікавої та продуктивної робочої зустрічі з міністром культури та молоді Об’єднаних Арабських Еміратів Нурою бінт Мухаммад Аль Каабі, пише у Фейсбук Олена Зеленська.

Перша леді України та міністр культури і молоді Об’єднаних Арабських Еміратів Нура бинт Мухаммад Аль Каабі обговорили співпрацю між країнами в напрямку культурної дипломатії.

“Ще у 2017 році між Кабінетом Міністрів України та урядом ОАЕ було підписано Угоду про співробітництво у сфері культури, завдяки чому почалося зближення культур наших двох країн. На мою думку, ця Угода стала міцним фундаментом для обговорення всіх тих планів та ідей, про які йшлося сьогодні.

Останні три роки Україна брала активну участь у різноманітних фестивалях та ярмарках, що проходили в Еміратах. І для мене дуже важливо продовжувати знайомити еміратців з українською культурною спадщиною та творчими надбаннями”, – пише дружина президента.
В ході зустрічі українська сторона запропонувала декілька ідей для поглиблення співпраці, серед яких наступні:

  • проводити тижні українського кіно в ОАЕ;
  • заснувати Дні українського народного мистецтва та традиційної української кухні, у межах яких проводити майстер-класи з народних промислів та кулінарної майстерності, писанкарства, плетіння вінків, покази національних костюмів і прикрас тощо;
  • організувати в межах мистецьких фестивалів ОАЕ окремі програми українського мистецтва, зокрема з концертними програмами від національних колективів.

“Усі ці заходи можуть бути об’єднані в окремий проєкт. Наприклад, Дні дружби наших країн. Вони можуть і мають бути двосторонніми та проводитись як в Україні, так і в ОАЕ. Ми також готові гостинно відчиняти двері для еміратців, щоб вони відвідували нашу країну. Українська культура та традиції – унікальні, природа – вражає. Нам є що з гордістю показати та про що розповісти”, – додає Зеленська.

[media=https://www.facebook.com/olenazelenska.official/posts/370567007860549]

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський разом з дружиною перебуває з офіційним візитом в Об’єднаних Арабських Еміратах. Сьогодні стало відомо про те, що ОАЕ будуть визнавати українські водійські посвідчення.

Джерело
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Возврат вкладов времен СССР: стало известно, как это сделают
“Це фурор!”: Олена Зеленська приголомшила Абу-Дабі. Такої її ще ніхто не бачив
Украинцам показали, как сократилось население за 2020 год
“Народилися красивими”: як виглядають діти Юлії Такшиної і Григорія Антипенко
Крупным планом: как выглядит лицо Кароль, Каменских и Пугачевой без макияжа и фотошопа
Лучшее за неделю