ukrtoday » Політика » Після “скандальних” фото! “Слуги” не стали мовчати – роздрукували спеціально. Зеленський в шоці: перевіряйте
Все новости

Після “скандальних” фото! “Слуги” не стали мовчати – роздрукували спеціально. Зеленський в шоці: перевіряйте

В “Слузі народу” прокоментували оприлюднені в мережі фото з бланками, схожими на задіяні в опитуванні Зеленського, які знайшли в горі сміття. У президентській партії, яка фінансувала проведення опитування, заявили, що на знімках могли бути відображені невикористані бланки або копії анкет, так як на них не видно ні печаток, ні інших відміток, що підтверджують справжність.

Про це в Telegram-каналі повідомила прес-служба “Слуги народу”.

Так, знімки зі стосами бюлетенів, схожих на ті, які використовувалися в ході опитування, 7 листопада опублікував в Facebook співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАН України Андрій Смолій. Він заявив, що бланки викинули.
Далі подаємо в оригіналі:

“​​Про нібито знищені анкети з опитування «5 питань від Президента». Вони не були бланками суворої звітності та друкувалися із запасом. Можливо, на «сенсаційних» фотографіях у Facebook маємо саме такі, зайві бланки. Адже на світлинах чітко не видно, що то заповнені анкети з цього опитування.

Серед купи якихось квитанцій та листів з облікових журналів, інших аркушів паперу бачимо декілька бланків, дійсно схожих на анкети. Це можуть бути пошкоджені бланки або ж узагалі надруковані кимось копії анкет. Жодних печаток чи позначок на них не видно. Такі анкети можна було роздрукувати спеціально на будь-якому принтері.

Тож закликаємо усіх медійників і особливо тих, які вже неодноразово попадалися на розповсюдженні фейків, стати відповідальнішими. Будь ласка, перевіряйте інформацію та не перетворюйтесь на машини для вкидів брехні й відпрацювання агітаційних інтересів окремих партій.
Нагадаємо: опитування за ініціативи Президента Володимира Зеленського було проведене 25 жовтня у день чергових місцевих виборів в Україні. Ми прагнули не лише почути думку українців з нагальних питань, а й показати, яким легким може бути використання такого інструменту народовладдя, як загальнонаціональне опитування.

До речі, під час виборів президента США мешканці деяких штатів також паралельно вирішували й питання, важливі для суспільного життя. Зокрема, про податки та трудові відносини, збільшення фінансування на певні потреби, легалізацію канабісу та щодо абортів.
Остаточні результати дослідження «5 питань від Президента» вже підраховані. Ми презентуємо їх найближчим часом, після оприлюднення офіційних результатів місцевих виборів.”

Нагадаємо, за даними глави фракції “Слуги народу” Олександра Корнієнка, на 5 запитань від президента відповіли близько 5 мільйонів громадян.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
AliExpress WW
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Как выбрать компанию для пригона машины из США
Как успешно продать антиквариат скупщику: все что нужно знать от оценки до сделки.
Где дорого продать ювелирные украшения? 5 способов выгодно продать золотые украшения.
Привітайте букетами з доставкою в Ірпені рідних та близьких
Аксессуары для ноутбуков от Trust-shop
Лучшее за неделю