Терміново! Порошенко в ауті, зразу після блокування Медведчука: шокуючий пост. Ніхто не чекав

Закриття телеканалів стало приводом для оточення Зеленського і близьких до нього «Соросят» запустити кампанію «Зеленський зробив те, що не зробив Порошенко», про це повідомляє телеграм-канал «Политика страны»

У відповідь Порошенко написав величезний пост, в якому підтримав рішення Зеленського, але натякнув на те, що воно юридично не чисте і тому може бути скасоване через суд.Також він сказав, чому не закрив ці телеканали в 2018 році після того, як Рада прийняла відповідне звернення по РНБО.

За словами Порошенка, він виходив з того, що закриття телеканалів напередодні старту передвиборної кампанії може поставити під сумнів легітимність виборів. І збирався закрити телеканали після виборів. І тут же дорікнув Зеленського, що той дуже довго з закриттям тягнув.

В свою чергу журналістка Софія Кошкіна у своєму телеграм-каналі запевнила:

У базі сьогоднішнього рішення РНБО лежить … рішення парламенту від 2018 го року. Тоді, по ініціативі Нарфронта, зал попросив РНБО обмежити роботу каналів, де-факто потурають країні-агресору.

Як обгрунтування – перевірка СБУ.

Спікер Парубій документ підписав.

Але, за дивним збігом обставин, СБУ з перевіркою не квапилось …))

Тобто, чого ж по дивним. Справа-то до виборів йшла, Банковій не з руки було з шанованими людьми лаятися. Тим паче, якщо з ними ведуться спільні справи.

Тому рішення Ради поклали під сукно.

А ось тепер прийшов час – дістали.

І матеріалів перевірки СБУ цілком достатньо.Покроковий план – що робити далі, в якій послідовності, як зміцнювати позиції і не здати назад теж готовий. Юридичні аспекти (судові) теж прораховані.

Все серйозно.

Завтра почнуть події розгортатися.

Подивимося-подивимося.