ukrtoday » Суспільство » Вдова померлого від COVID-19 розповіла про страшні умови лікування в лікарні Маріуполя
Все новости

Вдова померлого від COVID-19 розповіла про страшні умови лікування в лікарні Маріуполя

Жінка зіткнулася з похабним ставленням персоналу в лікарні, де від коронавірусу помер її чоловік

Про це повідомляє РБК-Україна

Вдова померлого в Маріуполі від коронавірусу розповіла про жахливі умови в лікарні, крадіжку ліків і хамство медперсоналу. Раїса Таможникова-Сачанова вважає, що у смерті її чоловіка винен медперсонал.

Жінка розповіла виданню "Телеграф", що разом з 57-річним чоловіком захворіла 12 жовтня. Вони думали, що просто застудилися і лікувалися вдома. Температура у чоловіка була 37,2-37,4.Донька купила пульсоксиметр, який показав, що у чоловіка рівень насичення крові киснем становить 82% при нормі не нижче 95%. Їх терапевт порадила викликати швидку допомогу.


Медики в захисних костюмах приїхали швидко і відвезли їх в міську лікарню №9. Черговий лікар був дуже обурений їх приїздом.

"А що ви їх сюди привезли? Ви що думаєте, вас тут будуть рятувати? Та тут один кисневий прилад на 6 осіб! Ось вам реалії, подивіться на все це! І куди вас покладуть?", - говорив він, за словами жінки.

Коли почали шукати місце, то навіть хотіли покласти його в палату з бабусями, без лежачого місця. При цьому Раїса Георгіївна зазначила, що порожні палати були, але зі старими ліжками, з тріщинами на стелі і стінах і без робочого туалету і води.

Вдова померлого від COVID-19 розповіла про страшні умови лікування в лікарні Маріуполя
Умови в лікарні фото: telegraf.com.ua)

В приймальному спокої у них попросили 30-50 гривень на мило, вату і антисептики. Пізніше санітарки принесли кисневий апарат, але не знали, як ним користуватися. Вони сказали, що через пару годин заберуть його, оскільки "ледве забрали у бабусі...".Рівень сатурації крові чоловіка піднявся до 92%, але потім знову спустився до 82%. Коли прийшов лікар, то був здивований, що не призначили препарат для розрідження крові. Коли принесли інший апарат, то він вже не працював.

Вдова померлого від COVID-19 розповіла про страшні умови лікування в лікарні Маріуполя
Умови в лікарні фото: telegraf.com.ua)

Раїсі Георгіївні дали список ліків для її чоловіка, вона разом з донькою купила все необхідне, приготувала чоловікові їжу, але потрапити в палату не змогла. Довелося чекати разом з іншими людьми 3,5 години.

Вона передала пакет з їжею і медикаментами медсестрі. Пізніше їй зателефонував чоловік і запитав за ліки, які до чоловіка не дійшли. Більш того, медперсонал заявив, що ніхто нічого не передавав.

Чоловік поскаржився дружині, що за весь день у лікарні до нього ніхто не підійшов. Йому призначили препарати, яких у маріупольських аптеках не було, і за ними довелося їхати в Запоріжжя. Ліки коштували близько 40 тисяч гривень. Всього сім'я витратила приблизно 60 тисяч гривень, але на жаль, її чоловік помер.

Потім чоловіка перевезли в морг і просто скинули на кахельну підлогу, розбивши його обличчя. Родині довелося забрати тіло в приватну ритуальну службу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
AliExpress WW
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Как напечатать принт на одежде?
Как выбрать идеальный подарок
Голубовська пояснила, чому деякі українці хворіють на COVID-19 без симптомів
Вдова померлого від COVID-19 розповіла про страшні умови лікування в лікарні Маріуполя
Схватились за сердце: пенсионеров оставят без выплат, кто первый под ударом
Лучшее за неделю