ukrtoday » Суспільство » Голубовська пояснила, чому деякі українці хворіють на COVID-19 без симптомів
Все новости

Голубовська пояснила, чому деякі українці хворіють на COVID-19 без симптомів

Коронавірус може проходити без симптомів, і лікарі розповіли, чому так відбувається

Про це повідомляє РБК-УкраїнаОльга Голубовська, заслужений лікар України, розповіла, чому у частини пацієнтів коронавірус проходить безсимптомно. За словами завідуючої кафедрою інфекційних хвороб НМУ імені О. О. Богомольця, хвороба часто генетично детермінована.

Лікар-інфекціоніст пояснює, що медики часто використовують таке поняття, як субклінічний перебіг захворювання, пише видання "Гордон".

Це означає, що в деяких випадках у хворого немає симптомів. Або ж вони настільки незначні, що людина їх просто не помічає. Як приклад, лікар приводить антитіла до вірусу гепатиту А, які є у всіх людей, хоча в дитинстві ними і не хворіли. Просто хвороба не виявляла себе.

"[Генетично] детермінована імунна відповідь проти того чи іншого збудника. І є, ймовірно, люди, у яких генетична імунна відповідь так спрацьовує, що вони важко не хворіють", - зауважила інфекціоніст.Ольга Голубовська є доктором медичних наук, професором, Заслуженим лікарем України. Також вона член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу в Україні.

Тим часом в Україні на 11 листопада підтвердили 10 611 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень в Києві, Одеській, Київській, Львівській та Запорізькій областях.

Раніше Голубовська також розповідала, що за останній час перебіг коронавірусу змінився і зараз хвороба вже істотно відрізняється від тієї картини, яку лікарі спостерігали влітку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
AliExpress WW
Добавить комментарий
Или водите через социальные сети
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Как выбрать компанию для пригона машины из США
Как успешно продать антиквариат скупщику: все что нужно знать от оценки до сделки.
Где дорого продать ювелирные украшения? 5 способов выгодно продать золотые украшения.
Привітайте букетами з доставкою в Ірпені рідних та близьких
Аксессуары для ноутбуков от Trust-shop
Лучшее за неделю