ukrtoday » Події
Все новости
16-02-2021, 08:59
Завжди важко коли батьки, що знаходяться у дуже поважному віці живуть дуже далеко від дітей. Ще важче коли знаходишся на великій відстані від хворих батьків. Григорій Чапкіс в Україні вважається живою легендою. Навіть люди далекі від сфери хореографії знають це ім'я. Однак двоє дітей видатного
14-02-2021, 10:04
В Тернопольской области 13 февраля в 14.00 на заснеженной дороге, по которой невозможно проехать, застряли четыре известных украинских блогера. Когда они позвонили в службу спасения 101, им отказали в помощи. В ГСЧС просто ответили, что "люди сами виноваты".
9-02-2021, 14:25
Тиждень лікарі боролися за життя подружжя Ярослава Сумішевского, яка впала в кому після страшного ДТП. Намагання медиків виявилися марними - серце Наталії не витримало. 6 лютого жінка пішла з життя, а сьогодні її поховали в Москві.
4-02-2021, 09:02
Пенсіонерка піклувалася про сина: купувала йому харчі, готувала, прала його речі. Але рік тому травмувалася, після чого не змогла ходити. Натомість син не хотів піклуватися про матір. Він кричав на неї і бив. Під час чергового конфлікту він забив матір до смерті.
Возврат вкладов времен СССР: стало известно, как это сделают
“Це фурор!”: Олена Зеленська приголомшила Абу-Дабі. Такої її ще ніхто не бачив
Украинцам показали, как сократилось население за 2020 год
“Народилися красивими”: як виглядають діти Юлії Такшиної і Григорія Антипенко
Крупным планом: как выглядит лицо Кароль, Каменских и Пугачевой без макияжа и фотошопа
Лучшее за неделю